Výkonnostní tenis

 

Sezóna družstev 2020 byla zrušena

 

Konečné výsledky družstev TK D. Voda 2019

Dospělí „A“ - KP IV. - 1.místo
 
Dospělí „B“ – KP VI. - 4.místo
27.4. SK TK Vodňany A 7 : 2 výhra   27.4. TJ Smrčina Horní Planá 4 : 5 prohra
4.5. TK Zliv A 8 : 1 výhra   4.5. TK Strakonice C 1 : 5 prohra
11.5. TJ Jiskra Třeboň, z.s.
oddíl tenisu B
5 : 4 výhra   11.5. SK TK Vodňany B 3:6 prohra
25.5. Jiskra Bechyně C 9:0 výhra   25.5. SKT Planá n.Luž. B 5:4 výhra
8.6. TK Ostrovec 7:2 výhra            
15.6. TK Prachatice z.s. 8 : 1 výhra          
22.6. TK Soběslav B 5 : 2 výhra          
KRAJSKÝ PŘEBOR IV - 2019 dospělí - kompletní výsledky: ZDE.   KRAJSKÝ PŘEBOR VI - 2019 dospělí - kompletní výsledky: ZDE.
                 
Starší žactvo – KP II. – 5. místo
         
27.4. TK Ostrovec 7 : 2 výhra          
4.5. LTC Český Krumlov B 1 : 8 prohra          
11.5. Jiskra Bechyně 3 : 6 prohra          
25.5. TK Prachatice z.s. 4:5 prohra          
8.6. TJ Blatná 8:1 výhra          
15.6. LTC Velešín 8 : 1 výhra          
22.6. TK ZVVZ Milevsko B 9 : 0 výhra          
1.9. Sokol TK Kaplice 4 : 5 prohra          
7.9. TK ZVVZ Milevsko A 2 : 7 prohra          
KRAJSKÝ PŘEBOR II - 2019 starší žactvo - kompletní výsledky: ZDE.
                 
Mladší žactvo – KP I. – 6. místo
         
28.4. TK Pelhřimov B 4 : 5 prohra          
5.5. Sokol TK Kaplice 4 : 5 prohra          
12.5. Tenis klub
Jindřichův Hradec z.s. A
1 : 8 prohra          
26.5. TK Sezimovo Ústí 3 : 6 prohra          
9.6. TK Český Krumlov 4 : 5 prohra          
16.6. TJ Jiskra Třeboň, z.s.
oddíl tenisu
7 : 2 výhra          
23.6. TK Soběslav 6 : 3 výhra          
KRAJSKÝ PŘEBOR I - 2019 mladší žactvo - kompletní výsledky: ZDE.

 

 

Konečné výsledky družstev TK D. Voda 2018

Dospělí „A“ - KP IV. (soboty)
 
Dospělí „B“ – KP V. (soboty)
28.4. TC Týn n / Vlt. 8 : 1 výhra   28.4. Loko Veselí n/L. 2 : 7 prohra
5.5. TK Vodňany 5 : 4 výhra   5.5. SKT Planá n/L. „B“ 1 : 8 prohra
19.5. LTC Tábor 1903 „C“ 5 : 4 výhra   19.5. TK Zliv „B“ 2 : 7 prohra
26.5. TK Soběslav „B“ 2:7 prohra   26.5. TK Pelhřimov „B“ 0:9 prohra
9.6. TO Sokol K. Újezd 1 : 8 prohra   9.6. TK Senožaty 1:8 prohra
16.6. TK Zliv „A“ 1 : 8 prohra          
23.6. Jiskra Bechyně „C“ 5 : 4 výhra          
KRAJSKÝ PŘEBOR IV - 2018 dospělí - kompletní výsledky ke stažení ZDE.   KRAJSKÝ PŘEBOR V - 2018 dospělí - kompletní výsledky ke stažení ZDE.
                 
Starší žactvo – KP II. (soboty) – 2. místo
         
28.4. Tenis Tábor 8 : 1 výhra          
5.5. TK ZVVZ Milevsko 6 : 3 výhra          
19.5. TJ Blatná 8 : 1 výhra          
26.5. volno              
9.6. TK Ostrovec 6:3 výhra          
16.6. TK J. Hradec 5 : 4 výhra          
23.6. DDM Prachatice 4 : 5 prohra          
                 
Mladší žactvo – KP II. (neděle) – 2. místo
         
29.4. TK J. Hradec „B“ 9 : 0 výhra          
6.5. volno              
20.5. TK Sez. Ústí 3 : 6 prohra          
27.5. LTC Velešín 7 : 2 výhra          
10.6. SKT Planá n/L. „B“ 6 : 3 výhra          
17.6. TJ Blatná 9 : 0 výhra          
24.6. Jiskra Bechyně 6 : 3 výhra